O nás

Vitajte u nás !

Jazyková škola Fun Languages ponúka klientom individuálne a skupinové kurzy, prípravu na pracovný pohovor, na skúšky a štátnice, kurzy pre teenagerov a maturantov, rovnako ako aj prekladateľské a tlmočnícke služby.Jazykové kurzy prebiehajú v priestoroch školy alebo u klientov v rámci jazykov :

  • anglický jazyk

  • španielský jazyk

  • nemecký jazyk

  • ruský jazyk
Fun Languages, jazyková škola, je akreditovaná jazyková škola, ktorá vyučuje novou Cambridge metódou. Nejdeme cestuou tradičnej výučby jazykov memorovaním, ale chceme naším študentom pomôcť odbúrať zábrany pri komunikácií v cudziom jazyku, v príjemnom prostredí s milými a kvalifikovanými lektormi.

Jazyková škola je akreditovaným centrom Educational Testing service (ETS), teda spoločnosti, ktorá zabezpečuje testovanie TOEIC, TOEFL. Tieto testy absolvujú každý rok milióny osôb na celom svete a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách po celom svete. U nás sa môžete otestovať v rámci pracovnej angličtiny, nemčiny a francúzštiny prostredníctvom medzinárodnej skúšky TOEIC a taktiež pripravujeme študentov na medzinárodnú akademickú skúšku z anglického jazyka TOEFL. Rovnako ponúka TOEIC Bridge, ako verziu certifikátov pre deti a školákov.